HANSEartWORKS

41. starptautiskajās Hanzas dienās projekta "HANSEartWORKS" ietvaros jau piecpadsmito reizi tiek organizēta Hanzas pilsētu mākslinieku izstāde, kuras vēstījums Rīgā ir "Hanzas jaunais zelts". Izstādē aktualizētas mūsdienu un vēsturiskās Hanzas pilsētu vērtības, lai runātu par mūsdienu Hanzas pilsētu savienības jaunajām vērtībām un parādītu Hanzas pilsētu kontaktu un saziņas nozīmīgumu. Tirdzniecība kā vienojošā stīga vienmēr – gan senatnē, gan šobrīd – ir nozīmējusi savstarpēju komunikāciju, sarunas un dažādu veidu abpusējas vienošanās.

Izstādes mērķis ir veicināt jaunradi, apkopot atšķirīgo un vienojošo redzējumā par Hanzas vērtībām mūsdienās. Mākslinieki ar saviem darbiem izstādei tika aicināti veidot dialogu par Hanzas pilsētu tēliem un simboliem šodien, lai atklātu kopīgās, mūsdienīgās un cilvēcīgās vērtības un atspoguļotu to, ko šodien globālajā pasaulē kā vērtību varam piedāvāt zelta vietā.

Detalizēta informācija un izstādes konkursa nolikums vācu un angļu valodā pieejami šeit

Izstādes norises vieta: Rīgas izstāžu zāle "Rīgas mākslas telpa". Izstāde apskatāma bez maksas starptautisko 41. Hanzas dienu laikā no 19.08.2021. līdz 22.08.2021. kā viens no Hanzas dienu centrālajiem pasākumiem, kā arī kopumā apmeklējama līdz 19.09.2021.

HANSEartWORKS kontaktpersona Rīgā: Alise Anna Sondore, Izstāžu zāles "Rīgas mākslas telpa" projektu vadītāja,  e-pasta adrese: makslastelpa@riga.lv.
 

Organizatori
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.