youthHansa

youthHansa ir Starptautiskajās Hanzas dienās īstenota jauniešu programma, kas pulcē jauniešus vecumā no 16 līdz 26 gadiem. youthHansa ir arī Hanzas pilsētu savienības “DIE HANSE” jaunatnes organizācija, kuras mērķis ir jauniešu viedokļu un pieredzes apmaiņa, konkrētu projektu īstenošana un atbalsts Hanzas idejām, jo īpaši – komunikācijas veicināšana starp dažādu Hanzas pilsētu jauniešiem.

41. starptautisko Hanzas dienu youthHansa tematika Rīgā apvienos Hanzas savienības kultūrvēsturisko mantojumu un mūsdienu Hanzas savienības pilsētu izaicinājumus (klimata pārmaiņas, pilsētas un ūdens mijiedarbība, sabiedrības, tostarp jauniešu, iesaiste lēmumpieņemšanā un pilsētas attīstībā u.c.).

Programma tiks pilnībā īstenota tiešsaistē, aicinot pievienoties daudz lielāku jauniešu skaitu, nekā ierasts. Dalībniekiem būs iespēja iepazīt Rīgu un kļūt par savu pilsētu vēstnešiem, iesaistīties interaktīvā pilsētas spēlē no jebkuras vietas pasaulē, piedalīties radošo darbu konkursā, tematiskajās nodarbībās un diskusijā par Baltijas jūras reģiona izaicinājumiem (klimats, ūdens, starpkultūru dialogs u.c.), kā arī iesaistīties konkrētu projekta ideju radīšanā. Plašs aktivitāšu kopums pieejams, sekojot Instagram profilam @youthhansa_riga.

Dalībniekiem tiks nodrošināta iespēja pašiem izvēlēties, cik aktīvi viņi piedalīsies youthHansa programmā. Katrai aktivitātei būs pieejama atsevišķa reģistrācija, un pēc tās organizatori sazināsies ar visiem dalībniekiem.

Iepazīsties ar aizraujošo youthHansa aktivitāšu programmu šeit.
 

Ja vēlies kļūt par daļu no youthHansa organizatoriskās komandas vai ir kādi jautājumi / neskaidrības, raksti mums uz youthhansa2021@posteo.net.

 

Līdz 1. augustam ikviens jaunietis vecumā no 16 līdz 26 gadiem aicināts piedalīties arī radošo darbu konkursā
“Our cities – yesterday, today and tomorrow” – iesniegt savas pārdomas un idejas eseju, video vai plakātu veidā un cīnīties par lieliskām balvām!
Vadlīnijas skatāmas: ej.uz/youthhansa_competition
Organizatori
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.