youthHansa

youthHansa ir Hanzas pilsētu savienības “DIE HANSE” jaunatnes organizācija, kuras mērķis ir jauniešu viedokļu un pieredzes apmaiņa, konkrētu projektu īstenošana un atbalsts Hanzas idejām, jo īpaši – komunikācijas veicināšana starp dažādu Hanzas pilsētu jauniešiem. youthHansa cenšas panākt labāku saikni starp Hanzas pilsētu savienību un Hanzas pilsētu jaunatni. Hanzas Starptautisko Hanzas dienu ietvaros ik gadu tiek nodrošināta jauniešu programmas īstenošana, pulcējot 16-26 gadus vecus dalībpilsētu delegātus.

41.Starptautisko Hanzas dienu youthHansa tematika Rīgā apvienos Hanzas savienības kultūrvēsturisko mantojumu un Baltijas jūras reģiona pilsētu mūsdienu izaicinājumus (klimata pārmaiņas, pilsētas un ūdens mijiedarbība, viedās pilsētas u.c.).

Programmas laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt Rīgas vēsturi un iesaistīties starpkultūru dialoga aktivitātēs, piedalīties aktuāliem jautājumiem veltītajās tematiskajās darbnīcās un aktīvi pavadīt laiku kopā ar citu pilsētu delegātiem. 
Programmas veidotāji ir Rīgas jaunieši, kurus atbalsta pilsētas pašvaldība un youthHansa Komisija. 


Ja esi Rīgas jaunietis un vēlies kļūt par daļu no youthHansa organizatoriskās komandas, raksti mums uz hanza2021@riga.lv. Ja nāc no citas Hanzas pilsētas un vēlies kļūt par daļu no youthHansa, sazinies ar savu pašvaldību, lai noskaidrotu, kā tā izraugās youthHansa delegātus.   

Organizatori
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.